Нижньобистрівський сільський голова

АВТОБІОГРАФІЯ

Я,  Муханюк  Юрій Юрійович народився у селі Нижній Бистрий 11 травня 1987 року Хустського району Закарпатської області.

В 2004 році закінчив Нижньобистрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Василя Вовчка.

Після закінчення школи з 2004 по 2009 рік навчався в Рівненському «Міжнародному економіко-гуманітарному університеті» імені акад-міка Степана Дем’янчука,  який закінчив й отримав повну базову вищу освіту за спеціальністю « Історія і правознавство».

Моя  трудова діяльність

Протягом 2010-2011 року навчального року працював керівником гуртка  у «Районній СЮТ».

З 2011 року працюю в Нижньобистрівській загальноосвітній школі інтернаті І-ІІ ступенів на посаді – вихователя.

Громадська діяльність

З листопада 2010 року обраний сільським депутатом 6-го скликання.

30 жовтня 2015 року на місцевих виборах обраний головою Нижньобистрівської сільської ради. 5 листопада приступив до обов’язків голови Нижньобистрівської сільської ради села Нижній Бистрий, Противень, Широке.

Виховую двох дітей:

• дочка Муханюк Валентина Юріївна - 2009 року народження.
  • дочка Муханюк Владислава Юріївна - 2015 року народження.

Адреса місця проживання: село Нижній Бистрий.

Я та члени моєї родини до  кримінальної відповідальності не притягалися,  непогашеної судимості не маю.